Роза во кутија  со дрво со срце - Луксузни црвени рози од сапун

Код: 11-533
1 550 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Роза во кутија со дрво со срце - Луксузниот сапун црвени рози во луксузна дрвена кутија во форма на срце (рачно изработена) е убав и миризлив додаток.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Роза во кутија со дрво со срце - Луксузен сапун црвени рози во луксузна дрвена кутија во форма на срце (рачно изработена) е прекрасен и миризлив додаток. За капење можете да користите роза, таа ќе направи целата бања да мириса убаво и да ви го направи попријатен престојот во бањата. Внатрешноста на кутијата е елегантно украсена со слама. Со оваа подарок кутија, вашите најмили буквално ќе мирисаат на рози.

Сапунски рози во дрвена кутија во форма на срце

Сапунски рози во дрвена кутија во форма на срце

Идеален подарок за жена за секоја пригода

Ако сакате да предизвикате насмевка на нечие лице или едноставно да му го разубавите денот, кутија со роза внатре е идеален подарок . Целокупното пакување создава совршен впечаток и го привлекува вниманието на прв поглед. Личностите на кои ќе им подарите кутија за срце со роза ќе ве паметат секогаш кога ќе ја погледнат.

роза во кутија во облик на срце од дрво

Спецификација:

  • Дрвена кутија во форма на срце
  • Украсени со слама
  • Рачно изработен
  • Сапун во форма на ливчиња од роза
  • Тежина: 110 грама


Содржина на пакетот:
1x црвена роза во кутија со срце

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена