Валентин роза - XXL Голем цвет црвена роза подарок 1,6м

Код: 11-653
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Валентин роза - XXL Голем цветна црвена роза подарок 1,6 m​ - романтичен подарок за неа - жена, девојка, дечко, сопруга, не само за Денот на вљубените.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Валентин роза - XXL Голем цветен подарок од црвена роза 1,6 m​ - романтичен подарок за неа - жена, девојка, дечко, сопруга, не само за Денот на вљубените, што нема да го заборави. Розата е кралица на цветното царство, зачудувачки по својата големина и извонредна благодат. Оваа монументална убавина го краси секој простор со своето величествено присуство и инспирира воодушевување кај секој што ќе ја види. Со своите масивни лисја и елегантна форма, тој претставува уникатно парче кое ја комбинира убавината на природата со рт. Џиновската роза XXL не е само цветен додаток, таа е изјава за големината и убавината што ја слави благодатта и суштината на природната елеганција.

Рози како подарок за жена - XXL огромна роза

XXL огромна роза - Рози како подарок за жена

Романтично изненадување за вљубените

Изненадувањето на вљубените е мистериозен мелем на љубовта, завиткан во прекрасно пакување на нежна романса. Ова магично искуство носи во врската убавина на изненадување и радост што нема да ја заборавите. Неговиот уникатен шарм и романтичен допир создаваат незаборавни спомени, бидејќи секој момент со ова изненадување е полн со љубов и среќа . Направете го Денот на вљубените незаборавен со овој прекрасен гест кој ќе расцути срцата и ќе направи да блесне најсреќната љубов.

џиновска роза подарок џиновска роза од 1,6 метри

Неизбледена убавина

Оваа XXL роза ја нагласува извонредноста на нејзиното расположение што не избледува. За разлика од обичната роза, оваа цветна кралица остава впечаток на неизмерна свежина и трае вечно. Секој поглед во него го евоцира посебниот момент кога е даден, а со секоја измината година нејзината убавина и шарм само се продлабочуваат. Дозволете си да бидете понесени од убавината и приказната што неуморната убавина на розата XXL ги пишува во вашиот живот.

Спецификации:

  • Материјал: ПЕ
  • Димензии на производот: стебло: 1,6 m, дијаметар на роза: 70 cm
  • Тежина: 350 g

Содржина на пакетот:

1x Огромна XXL роза

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена