Златна роза 24 карати позлатена (натопена) - совршен подарок за жена

Код: 11-396
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

стара роза 24k позлатена (потопена) - совршениот подарок за жена ќе ја воодушеви вашата сакана, пријателка, мајка или сестра.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Златна роза 24k позлатена (потопена) - совршен подарок за жена ќе ја воодушеви вашата сакана, пријателка, мајка или сестра. Што може повеќе од подарок - златна роза? Вистинска роза потопена во 24 каратно злато. Подарете му на вашата сакана безвременски ливче, кој е совршен сувенир во кутија за подарок. Оригиналната ограничена едиција златна роза 24K, рачно изработена од вистински рози, внимателно собрана на врвот на нивната убавина и сочувана во издржлива лакирана школка за да ги долови нивните детали.

Потоа тие се потопени и обложени со богата завршница од 24К злато за да се создаде неверојатно ремек дело за вашето доживотно задоволство. Со повеќе од 40 прецизни чекори и пет дена рачна работа од вешти мајстори и техничари, секоја златна роза е единствена и вечна како љубовта! Секоја роза е приближно 27 см во висина и доаѓа во украсна кутија за подарок.

Роза потопена во злато (24 карати) е совршен подарок за Денот на вљубените, роденден или само за љубов.

Позлатена роза 24 каратна позлатена

Елегантно обработена златна роза за да изгледа убаво и реално
24k златна роза - позлатен подарок за жени

Дали за роденден, за Денот на вљубените или за годишнина од свадбата, зошто да не му го дадете на вашата сакана совршениот романтичен подарок ? Оваа единствена златна роза, потопена во 24 каратно злато , ќе ја нагласи вашата љубов и ќе ја задоволи саканата личност или жената на вашиот живот. Дури и ако живите рози се исушат и исушат, оваа вистинска роза потопена во 24k злато ќе трае вечно и е почит на вашата взаемна љубов!


Плус Вистинска роза изработена од 24 каратно злато
Плус Вечна роза - никогаш не венее и не и треба вода
Плус Розата е рачно изработена
Плус Вистински романтичен подарок кој ќе ги воодушеви сите
Плус Совршен за годишнини, свадби, родендени и Денот на вљубените

Карактеристики:

Димензии: прибл. 27 x 5 x 5 см
Тежина: прибл. 70гр
Кутијата за подарок е достапна во црна боја

Содржина на пакетот:

1x 24K златна роза
1x Прирачник

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Mic

Испорака на барање

Michal Polách одговори

Поставив прашање овде вчера. Таа беше уште тука утрово, но сега ја нема. Не сака да ти одговори или не ги знаеш одговорите?

Преведено од: cs
Cool Mania

Златна роза 24 карати позлатена (натопена) - совршен подарок за жена

Добар ден,
Одговорот е испратен на вашата е-пошта.

Преведено од: cs
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (6)

100%
100%
Jaroslav Řehák

Златна роза 24 карати позлатена (натопена) - совршен подарок за жена

Многу убаво обработено
Изгледа навистина кул
Ништо

Розата ја препорачувам на сите, дефинитивно нема да разочара

Преведено од: cs