Борат манкини - костими за капење (костим за капење) легендарен костим за капење или облека за бикини

Код: 11-521
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Борат манкини - костими за капење (костим за капење) легендарен костим за капење или облека за бикини. Едноставно не можете да ги пропуштите овие уникатни костими за капење Борат на продажба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Борат манкини - костими за капење (костим за капење) легендарен костим за капење или облека за бикини. Едноставно не можете да ги пропуштите овие уникатни костими за капење Borat на продажба, вие секогаш ќе бидете во центарот на вниманието. Никој нема да ве занемари на базенот, а потоа ќе посака и костими за капење веднаш. Овој светлозелен костим за капење е совршен подарок за водениот шегаџија кој не се плаши да го западне или да заживее летна забава, забави и прослави. Во универзална големина, одговараат на сите.

Борат костими за капење - бикини костим

Костим за капење Борат - костим за бикини

Борат танга манкини облека за бикини

Во светло зелениот костим за капење од светски познатата комедија Борат, никој нема да ве превиди на базен или на плажа! Костимот за капење е совршен додаток на водата за секој бестрашен шегаџија или за заживување на моминската забава и прослава.

Борат танга манкини облека за бикини

Спецификација:

  • Познат од филмот Борат
  • Рачно миење
  • Една големина одговара на сите
  • Тежина: 31 грама

Содржина на пакетот:
1x костим за капење Борат

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%