РЕЦЕНЗИИ КУЛ МАНИЈА рејтинг на клиентите

Кориснички прегледи на продавницата Cool-mania. Осврти (оценки) на клиентите на Cool Mania eshop и позитивни и негативни. Напишете ја вашата рецензија и искуство за купување овде!

Ние многу го цениме секој клиент и нивните повратни информации. Сфаќаме дека вашето искуство и повратни информации најмногу нè движат напред и ни помагаат континуирано да го подобруваме не само квалитетот на нашите производи, туку и услугата што ја нудиме. Без разлика дали вашата рецензија е позитивна или негативна (имате конструктивна критика) што треба да ја напишете, ве молиме знајте дека ја сфаќаме сериозно за да го подобриме вашето искуство за купување со нас.

Додадете рејтинг

Осврти (10)

95%
97%
No name

Одлична поддршка и сигурна техничка услуга

по гарантен сервис за поправка

Го имам мојот фотоапарат повеќе од 2 години и треба повторно да го поправам. Затоа им испраќам, тие наплатија само 20 евра за поправка и мојот производ сега повторно работи целосно. Многу е важно тие да нудат и по гарантен сервис и поправка, бидејќи не многу продавници го прават истото, тие обично продаваат само производи, но не нудат никаква услуга или техничка помош.

Нарачка: 129087 Преведено од: en
96%
Your customer

Кул продавница :)

добри прирачници за производи
услуга за брза испорака
цените некои доста високи
одговорот на мојата е-пошта трае 2 дена

Многу позитивни повратни информации од моја страна. Производот пристигнува според описот и функционира совршено. Прирачникот за производ е навистина добар, бидејќи некои продавачи имаат многу лоши прирачници, но тоа не е така.

Преведено од: en
99%
Maroon8

Најдобра продавница за гаџети за мене

Безбедно место за купување производи
уникатна понуда на производи
Секогаш многу професионални одговори кога поставувате технички прашања за производите
Многу прифатливи трошоци за испорака
некои цени се прилично скапи

Не само производите, туку и услугата се одлични, па ако купите нешто од нив, можете да бидете сигурни, тие ви нудат помош со поставките на производот (купувам камера) и им треба помош, а техничарот г. Ковацик беше многу корисен за решавање на секое прашање. Можам да купам производи многу поевтино, но не го направив тоа затоа што понекогаш услугата е повеќе потребна од самиот производ.

Нарачка: 124780 Преведено од: en
85%
Bonbon

Не е лошо:)

нема поддршка за пејпал, само плаќање со кредитна картичка или банкарски трансфер
нема попуст за поголема нарачка - треба да пишете пошта за да ја побарате.

Во ред е, производот е испорачан во добра состојба за неколку дена по нарачката.

Нарачка: 126890 Преведено од: en
93%
Bonbon

Генерално многу добро

Многу пријателска услуга за клиенти
Едноставна и убава веб-страница
испорака низ целиот свет
тие имаат само неколку офлајн продавници (само во неколку земји)

Многу добро, лесно и практично искуство за купување. Можам да препорачам! Од нив го купив преведувачот LANGIE и тоа е фантастично

Нарачка: 127432 Преведено од: en
100%
Jonattan

Едноставно фантастично

Одлична услуга од нарачка до достава

Едноставно нема што да се жалите. Сè оди многу непречено од процесот на нарачка до испорака. Работите се навистина многу корисни.

Преведено од: en
94%
J.J.

Осврти

многу производи на залиха
добро изработен прирачник за производи
техничка поддршка
испорака без проблеми
не секаде каде што е можно да се плати готовина при испорака при преземање на стоката
корисничка поддршка на други јазици достапна само преку е-пошта, а не по телефон
онлајн разговорот не е 24/7, туку само во одбрани времиња
Нарачка: 127896 Преведено од: sk
91%
GeekMan

Осврти

онлајн разговор со клиенти директно на веб - врска со нивниот оператор
Испораката може да биде уште побрза, но стоката секогаш пристигнува

Сè е во ред, поддршката за корисници може да советува и преку е-пошта. Сè уште не сум имал ниту еден проблем што не може да го поправат. Majo исто така има достапен онлајн разговор ако ви треба совет навистина брзо.

Нарачка: 126890 Преведено од: sk
95%
PPP

Брз и сигурен

стоката е на залиха
брза испорака
прегледи на производи

Брза достава на нарачката, порачувам од оваа продавница повеќе од 2 години, така што ми е заверена и ја имаат робата на лагер

Нарачка: 125432 Преведено од: sk
99%
Petraník Igor

Поддршка и по продажбата!

Тука се уверив дека поддршката за производот не завршува со купувањето, туку сосема спротивно
Вработените во продавницата се навистина многу професионални и сместливи
Производот е со висок квалитет и служи како што треба
Би ја поздравил испораката со друга курирска служба покрај ПАКЕТ и Словачка пошта.

Купив монитор со камера во продавницава и ми требаше помош околу поставките, конекциите итн. Иако на производот беше прикачен прирачник, ми требаше помош за да поврзам сè правилно. Можам да кажам дека беа повеќе од сместливи и ми помогнаа преку телефон и мејл. Вака ја замислувам услугата во ова модерно време, продолжи така

Нарачка: 123432 Преведено од: sk