Пивска торбичка за стомак - влакнест дизајн на пакет со дебел стомак

Код: 11-399
1 798 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пивска торбичка за стомак - влакнест дизајн на пакет со дебел стомак. Оваа чанта за половината со мотив на пивскиот стомак е навистина модерен гаџет на денешницата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пивска торба за стомак - влакнест дизајн со дебел стомак фанни пакет. Оваа чанта за половината со мотив на пивскиот стомак е навистина модерен гаџет на денешницата . Речиси како вистински принт! Не е важно дали имате голем или мускулест стомак, оваа чанта ќе се погрижи за веселиот изглед. Ќе се изненадите колку реално изгледа овој лажен стомак. Има прилагодлив ремен со цврста тока и платнена лента , така што е погоден за секого, се затвора со патент и ги чува вашите работи безбедни. Голем простор за складирање за патување како чанта или мал багаж. Женска или машка чанта за стомак - оваа унисекс чанта на половината е навистина за секој човек кој сака забава.

Чантата за половината со смешен принт на стомак е моден гаџет што не може да се занемари.

belly fanny pack - торба за половината - пивски стомак


Чантата за половината е водоотпорна, но не е водоотпорна. Ќе обезбеди привремена заштита од дожд ако чувате внатре во вашиот мобилен телефон, клучеви, паричник или други ситници. Но, не е водоотпорен кога е потопен во вода. Одличен совет за смешен подарок за Ноќта на вештерките, Божиќ, родендени и секоја пригода. Подобрете го впечатокот на пивски стомак дури и со ставање шише пиво во вашата торба за половината :)


Карактеристики:

Материјал: PU + платно. Прицврстување на патент.
Димензии на производот: 98 (обем) x 40 x 18 cm
Тежина: 157 грама

Содржина на пакетот:

1x Торба за половина - пивски стомак
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена