Топчести гради - Антистрес топка за гради - Squishy Boob

Код: 11-497
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Топчести гради - Антистрес Топката за гради - Squishy Boob - гумената топка во форма на женски гради е одлична алатка за намалување на нервозата и стресот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Топчести гради - Антистрес Топката за гради - Squishy Boob - гумена топка во форма на женски гради е одлична алатка за намалување на нервозата и стресот. Тоа е совршена имитација на женска биста . Можете да го мачкате во раце, да го протресете или нежно да го притиснете. Ако навистина треба да ја ослободите вашата фрустрација, можете исто така да ја фрлите. Никој нема да се спротивстави и никому нема да му пречиш.

Антистрес гумена топка за гради во рака - Squishy BOOB - идеален како уникатен подарок за маж

Антистрес гумена топка за гради во рака - Squishy BOOB

Стресот оди настрана

Топката во форма на дојка има анти-стрес ефекти , може да ве опушти во секое време, без разлика дали сте нервозни или едноставно не се чувствувате удобно. Освен што ја намалува напнатоста, користењето на топката го зајакнува и зглобот. Со него многу ќе се забавувате и секогаш ќе бидете во центарот на вниманието.


Добар материјал

Топката против стрес е пријатна на допир и одлично се вклопува во раката. Изработен е од флексибилна гума и е завршен со внимателно креирана брадавица . Ќе се изненадите колку тоа изгледа реално.


Спецификација :

  • Дијаметар Ø 10 cm
  • Димензии на пакувањето: 10 x 10 x 10 cm
  • Тежина: 363 грама
  • Материјал: Флексибилна гума


Содржина на пакетот:

1x Анти-стрес топка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%
100%
Darko Marinkovic

Топчести гради - Антистрес топка за гради - Squishy Boob

Оригинален
Оштетено пакување
Преведено од: sr