Модел на скелет - Човечки анатомски 3D Целосно Голем скелет во природна големина 1,70 m

Код: 11-455
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Модел на скелет - Човечки анатомски 3D Целосно Голем пластичен скелет со големина од 1,70 m смешен подарок не само за Ноќта на вештерките или други забави

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Модел на скелет - Човечки анатомски 3D Целосно Голем пластичен скелет со големина од 1,70 m смешен подарок не само за Ноќта на вештерките или за други забави. Со овој скелет во природна големина, сигурно ќе бидете подготвени за Ноќта на вештерките. Овој скелет во природна големина е долг 1,70 m и ќе ги исплаши вашите гости со својот реалистичен дизајн. Скелетот е совршен за плашлива куќа, или како дел од вашите украси за време на Ноќта на вештерките, па дури и за многу други прилики. Свитливиот дизајн ви нуди можност да го поставите скелетот во која било страшна или смешна положба што ја сакате. Конечно, материјалот овозможува и лакирање и бојадисување на скелетот!

Пластичен скелет модел 3D со висина од 170cm

Пластичен скелет модел 3D човек со 170 см висина

Сакате на шега да му кажете на шефот дека сте преморени и ви треба одмор? Нема проблем! Ставете го пластичниот скелет наместо вас во канцелариската фотелја зад компјутерот и вашиот шеф сигурно ќе забележи дека не сте на работа. Или дека си работохолик и не се опушташ и спиеш што се упатува кон исцрпениот скелет зад компјутер, кој нема време за одмор поради премногу работа :)

смешен подарок - пластичен скелет


Карактеристики на производот:

Материјал: ABS
Боја: сиво-бела
Тежина: 1350 грама
Димензии на производот: 170 x 20 x 45 cm

Содржина на пакетот:

1x пластичен скелет

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

99%