Додатоци за скара - сет за скара од 5 парчиња GOLDEN алатки

Код: 11-408
2 418 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Додатоци за скара - сет за скара - содржи 5 златни основни алатки за најдобра скара со златна површина во црна патна футрола.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Прибор за скара - сет за скара - содржи 5 златни основни алатки за најдобра скара со златна површина во црна патна футрола. Скара сетот вклучува вилушка за скара, шпатула, четка за скара, нож и маша за скара. Сетот алатки за скара е идеален додаток на вашите апарати за скара! Алатките за скара како оваа ќе додадат совршен допир на секоја забава на скара или скара.

Сетот за скара е квалитетен и блеска поради својата златна боја. Сите пет делови се направени со висечко око, така што секогаш може да се закачат на дофат и да ги користите супер брзо. Комплетот Barbeque доаѓа и со силна торбичка за носење, така што можете многу удобно да ги чувате и да ги носите со себе.

Сетот за скара не треба да недостасува на ниедна забава за скара, нашиот сет на алатки ќе ви помогне да станете мајстор за скара.

прибор за скара или комплет алатки за печење на скара

Сет за скара за скара - висококвалитетен преносен сет во златна боја.


додатоци за скара - сет за скара - алат за скара

Сетот се состои од:

Плус Златна шпатула, која се прави исклучително тенка, за подобро вртење на храната
Плус Златни клешти за лесно кревање и фаќање храна
Плус Златна вилушка која лесно и силно боцка и држи месо и друга храна
Плус Златен нож кој е исклучително остар за сечење месо или месни производи
Плус Златна четка за печење со маринада или масло за подготовка на највкусните оброци

Карактеристики:

Материјал: метал, полиестер и силикон
Тежина: 940 грама
Големина: 31 x 11 x 5 cm


Содржина на пакетот:

1x сет од 5 алатки за скара во пренослива кеса

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена