LED карневалска маска чувствителна на звук - кловн

Код: 88-223
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED карневалска маска чувствителна на звук - кловн, која можете да ја користите за забава, Ноќ на вештерките, карневал, диско, ноќен клуб или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED карневалска маска чувствителна на звукот - кловн, која можете да ја користите за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка, во зависност од тоа како се репродуцира музиката (или кој било друг звук). Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат. Ел инвертерот се наоѓа на внатрешната страна на маската. Можете да купите Rave маски онлајн во нашата е-продавница.

Карневалска маска на кловнЕл. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : трепка со звук (музика, говор итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%