Програмибилни очила преку мобилен Chemion

Код: 27-030
6 138 ден 3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Програмабилните очила преку мобилниот Chemion, се најновите измени особено кај младите. Напишете ја вашата порака!!

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Програмабилни очила преку Chemion - вашата порака или сопствените дизајни се најновите измени особено кај младите луѓе. Напишете ја вашата порака!! Програмирајте го вашиот сопствен текст според вашето расположение или изберете од различни стандардни анимации. Овие програмибилни LED партиски очила MATRIX имаат сопствен софтвер. Издржливоста на 2x 1,5 V AA батерии е 7-8 часа во зависност од избраните модели и осветленост.

Дали се чувствувате одлично? Напишете го точниот текст и верувајте дека ќе бидете во центарот на вниманието каде и да сте! Со овие програмабилни LED очила ќе го привлечете вниманието на сите луѓе наоколу. Тие се најдобриот начин да се истакнете на забави, концерти или во диско.

хемиски очила

Апликацијата може да се преземе преку Google Play или App Store. Откако очилата ќе се спарат со вашиот телефон преку Bluetooth, имате различни избори како да креирате сопствена шема. Дали сакате сите околу вас да знаат како се чувствувате? Користејќи ја апликацијата за текст, можете да напишете сопствен текст. Ако сте креативни и сакате да цртате, благодарение на овие програмибилни очила, можете да нацртате сопствена шема со помош на апликација за цртање. Тоа е многу лесно, и главно можете да го менувате вашиот текст или шаблони практично насекаде, ако имате мобилен телефон со вас.

мобилна апликација chemion очила

Исто така, можно е да се постави интензитетот на трепкање или интензитетот на осветленоста. Можете да изберете различни еквилајзери кои трепкаат според звуците (амбиентална музика).


Технички спецификации:

  • 2 x 1,5V AAA батерии (вклучени)
  • различна стандардна анимација
  • можност за креирање на сопствени дизајни
  • 7-8 часа траење на батеријата

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (11)

99%
11×