LED очила за забава (проѕирни) CYBERPUNK - менување на боја

Код: 27-038
1 674 ден Цена без ДДВ: 1 395 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED очила за забава (напојувани со батерија CR2032) CYBERPUNK - со можност за промена на бојата - ултра футуристички додаток за секоја забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED очила за забава (напојувани од батерија CR2032) CYBERPUNK - со можност за менување на боите - ултра футуристички додаток за секоја забава, диско или прослава ќе ви даде апсолутна искра и дефинитивно ќе излезете од линијата со нив. Тие се напојуваат од 2 батерии CR2032, сместени во куќиште на очилата. На куќиштето има и копче за вклучување/промена на режимот (трепка различни бои, трајно бело).

Одите на уште еден луд потег со екипажот и не знаете како да го направите вашиот аутфит посебен? Не барајте повеќе - овие стилски Cyberpunk LED очила за иднината ќе ви дадат ВРВ изглед , благодарение на што ќе бидете апсолутно непопустливи за вашата околина. Изработени се од проѕирна пластика, па дури и во целосен мрак, придружени само со партиско осветлување, лесно можете да видите се околу вас.

LED очилата CYBERPUNK ќе ви дадат вистински футуристички изглед на секоја забава или диско.

очила RGB заштитни очила менување боја

Тие се напојуваат преку батерии (2x CR2032), кои се паметно вградени во рамките и затоа нема да ви пречат никакви непотребни кабли или дополнителни батерии. Користејќи го копчето на рамката, можете лесно да се префрлате помеѓу режимите на трепкање или да ја изберете бојата на очилата. Cyberpunk LED очилата се ТОП додаток за забава што не може да недостасува во вашата колекција.

Својства

Материјал: Акрилик
Димензии: 5x16,5x17 cm
Режими на осветлување: 2 (трепка во боја, постојано осветлување)
Бои: Способност да се префрлате помеѓу боите
Напојување: 2x CR2032 батерии

Содржина на пакетот

1x Чаши
2x CR2032 батерија
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена