LED очила за сонце RAVE програмабилни FULL LED дисплеј преку паметен телефон (Bluetooth)

Код: 27-036
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED очила за сонце RAVE програмабилни FULL LED дисплеј преку паметен телефон (Bluetooth). Светлечките и блескавите осветлуваат очила со прилагодлив текст и анимации.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED очила за сонце RAVE програмабилен FULL LED дисплеј преку паметен телефон (Bluetooth). Светлечките и блескавите осветлуваат очила со прилагодлив текст и анимации. Вашиот извештај или вашата сопствена шема се најновите измени, особено кај младите луѓе. Напишете ја вашата порака!! Програмирајте го вашиот сопствен текст според вашето расположение или изберете од повеќе различни стандардни анимации. Очилата имаат вградена батерија на полнење со капацитет од 700mAh и траат до 5 часа работа. Дали се чувствувате одлично? Напишете го вистинскиот текст и верувајте дека ќе бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите! Со овие програмабилни LED очила, ќе го привлечете вниманието на сите околу вас. Тие се најдобриот начин на кој можете да се истакнувате на забава, концерт или диско.

Футуристички LED очила со FULL Color LED дисплеј

програмабилни лед очила

Очилата имаат Bluetooth конекција што ги спојува со паметен телефон. Откако ќе ја преземете мобилната апликација, можете да ги контролирате очилата и да поставите свои шеми и текстови. Контролата е едноставна, ефикасна и содржи различни претходно поставени анимации. Можете исто така да ја прилагодите насоката на движење, брзината на текстот и ефектите на приказот. Апликацијата работи со оперативни системи Android и iOS. Дали сакате сите околу вас да знаат како се чувствувате? Користејќи апликација за текст, можете да напишете сопствен текст, да ја менувате бојата на позадината и текстот.

блутут LED очила за забава

Ако сте креативни и сакате да цртате , благодарение на овие лесно програмибилни очила можете да нацртате сопствена шема користејќи ја апликацијата за цртање . Тоа е многу едноставно и особено можете да го менувате текстот или шаблоните практично насекаде, ако имате мобилен телефон при рака. Друга интересна карактеристика е музичкиот графички еквилајзер - директно во апликацијата можете да ја пуштите вашата омилена песна и очилата ќе прикажуваат подвижна колона серија на колони, менувајќи се според музиката. Еквилајзерот може да реагира и на снимената околна музика и звуци.

Bluetooth LED еквилајзер за очила

Да, можете да гледате низ очилата, благодарение на незабележливиот отвор на дисплејот

led партиски очила

Карактеристики:

Плус Голем екран во боја
Плус Вградена батерија на полнење
Плус Bluetooth конекција
Плус Контрола преку мобилна апликација
Плус Работи преку Android и iOS
Плус Музички графички еквилајзер + еквилајзер одговор на амбиенталните звуци и музика
Плус Стандардна графика, анимации + прилагоден текст и креирање шаблони

Спецификација:

Резолуција на екранот: 36x12 пиксели
Бои: RGB
Број на LED пиксели: 432
Полнење: преку микро USB кабел, 5V/1A
Батерија: вграден полимер кој се полни
Капацитет на батеријата: 700 mAh
Траење на батеријата: до 5 часа
Време на полнење: прибл. 3 часа
Поврзување: Bluetooth
Поддршка за оперативен систем: Android и iOS
Димензии: 175x75x51 mm

Содржина на пакетот:

1x LED светлосни очила
1x футрола за чаши
1x Micro USB кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена