Чевли LED сјае Gluwy

Код: 88-143
4 836 ден 3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Обувки со светлечки ЛЕД Оригиналните Gluwy во бела боја се најновите измени. Се продава онлајн по специјална цена!

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Чевли LED светлечки патики - Бели, од брендовите GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Со блескави патики сигурно ќе блеснете на секоја забава, дискотека или фестивал. Значи, ако сакате да бидете централна точка на внимание и сакате да блеснете, овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор за вас. Се продава онлајн по специјална цена!

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

Ѓонот на секој ЛЕД чевел може да свети или да трепка во различна боја, која можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

LED патики

Спецификации:

 • T тип: патики со врвка - бели
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на патики: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (29)

99%
29×