Неонски врвки - вар зелена

Код: 88-166
310 ден Цена без ДДВ: 259 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Неонски врвки - вар зелена. Рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови на чевли, вклучувајќи чевли за трчање, чизми и лизгалки.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Неонски врвки - вар зелена. Рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови чевли, вклучително и чевли за трчање, чизми и лизгалки. Благодарение на составот од синтетички влакна, овие врвки се затегнуваат и имаат подолг животен век. Врвките имаат жолто-зелена неонска боја и така со овие врвки секој чевел и целокупниот аутфит ќе блесне, или ќе ги подмлади вашите постари чевли. Должината на стилските врвки е 120 cm и ширината 1,2 cm. Материјалот е 100% полиестер. Пакетот вклучува две парчиња. Неонските врвки се погодни за нашите патики и чевли со LED осветлување.

жолто-зелени неонски врвки

Содржина:

2 парчиња врвки

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена