Светлечки чевли - патики црни

Код: 88-147
5 270 ден 3 906 ден Цена без ДДВ: 3 255 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED Shining чевли црни, од брендот GLUWY се продаваат онлајн по специјална цена! LED чевлите се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED Shining чевли Црно, од брендот GLUWY се продаваат онлајн по специјална цена! LED чевлите се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Со блескави патики сигурно ќе блеснете на секоја забава, дискотека или фестивал. Значи, ако сакате да бидете централна точка на внимание и сакате да блеснете, овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор за вас.

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

Ѓонот на секој ЛЕД чевел може да свети или да трепка во различна боја, која можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

ЛЕД патики лепливи

Спецификации:

 • T тип: патики со врвка - црни патики
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на патики: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (12)

98%
11×