Инвертер за AC/DC

Код: 02-031
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Инверторот на електричната мрежа ви овозможува трајно да го напојувате неонското влакно преку штекерот, што е идеално за осветлување на стан или куќа. Инверторот овозможува трепкачка функција или постојано осветлување на неонски влакна.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Инвертерот кон електричната мрежа ви овозможува трајно да ги напојувате жиците за светење преку приклучокот за струја, што е идеално за осветлување на стан или куќа. Инверторот овозможува трепкачка функција или постојано осветлување на неонски влакна.

Инверторот може да снабдува повеќе неонски влакна, но нивната должина не смее да надмине 12 метри. За да користите повеќе ленти, мора да купите сплитер - приклучок за поврзување на повеќе ленти.

Вклучен е адаптерот за напојување со излезен напон 12V и 1А.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена