Розеви неонски врвки

Код: 88-168
310 ден Цена без ДДВ: 259 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Розовите неонски врвки се рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови чевли, вклучувајќи чевли за трчање, чизми и лизгалки.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Розовите неонски врвки се рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови чевли, вклучувајќи чевли за трчање, чизми и лизгалки. Благодарение на составот од синтетички влакна, овие врвки се затегнуваат и имаат подолг животен век. Врвките имаат розова неонска боја и така со овие врвки секоја обувка и целокупниот аутфит ќе блесне, или ќе ги подмлади вашите постари чевли. Должината на стилските врвки е 120 cm и ширината 1,2 cm. Материјалот е 100% полиестер. Пакетот вклучува две парчиња. Неонските врвки се погодни за нашите Шининг патики и лед чевли.

неонски розови врвки

Содржина:

2x неонски врвки розови

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена