Раш ултра силни поперчиња GOLD LABEL - 24 ml

Код: 05-076
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Раш ултра силни GOLD LABEL 24 ml попери (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формулата на нов високо ефективен попер на пазарот. За продажба во нашата е-продавница, можете да купите онлајн - цената е соодветна за ефектот

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Раш ултра силни GOLD LABEL 24 ml попери (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формулата на нов високо ефективен попер на пазарот. За продажба во нашата е-продавница, можете да купите онлајн - цената е соодветна за ефектот

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • Производот содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта.
  • Да се чува на ладно, добро проветрено место
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена