Маска за кловн со LED трепкање

Код: 88-213
1 426 ден 1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за кловн со LED - трепкањето најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, ако сакате да привлечете внимание и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за кловн со LED - трепкањето најдобро се истакнува во Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за вашите најблиски. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функции : сè уште свети, трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена