Bluetooth маска со LED маска за цело лице - програмабилна анимација (апликација за паметен телефон)

Код: 88-245
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Целосно лице LED маска со bluetooth - прилагодливи слики и анимации преку Bluetooth конекција со помош на вашиот паметен телефон.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Целосно лице LED маска со bluetooth - прилагодливи слики и анимации преку Bluetooth конекција со помош на вашиот паметен телефон. Оваа блескава осветлена маска за лице ќе го покрие целото ваше лице и ќе го промени непрепознатливо . Ќе станете центар на вниманието каде било. Маската има до 2074 RGB LED диоди на нејзината површина . Благодарение на нив, може да го прикаже секој мотив во целосна боја. Маската има вградена литиум-јонска батерија што се полни со капацитет од 2000 mAh и животен век до 10 часа користење . Батеријата се полни со USB-C кабел (5V/1A), полнењето трае приближно 5 часа. Прилагодливиот ремен на задната страна совршено ја држи маската на своето место. Светлечката LED маска се вклопува на секое лице и ве прави супер стилска личност.

LED маска за цело лице

LED светлосната маска едноставно се поврзува со вашиот паметен телефон преку безжична врска Bluetooth . Благодарение на апликацијата, вие ја контролирате маската директно од вашиот телефон. Можете да изберете од повеќе од 70 обрасци/слики и 45 анимации .

Апликација за маски за led party за паметен телефон

Можете исто така да креирате ваше сопствено лого, дизајни и наслови директно на вашиот мобилен телефон со функцијата „направи сам“. Апликацијата може да креира и мотив за маска од фотографија - само фотографирајте го саканото лице и тоа веднаш ќе се појави на екранот на вашата маска.

апликација за смарфон со led маски

Можете лесно да поставите сè директно на вашиот мобилен преку софистицирана апликација

апликација за мобилна маска за лице

Маската е совршена за клубови и дискотеки. Функцијата за графички еквилајзер прикажува танцувачки ленти во боја кои се менуваат според ритамот на музиката. Можете да изберете од пет режими на аудио приказ.

led party маска за лице со мобилно програмирање

Бидете кул на секоја забава, фестивал, диско, концерт, клуб, бар, прослава, Ноќ на вештерките/новогодишната забава...

маска за забава со LED дисплеј

Супер стилската маска ќе ги забавува и возрасните и децата во секоја прилика

Маската има сензор за движење на предната горна страна - само мавтајте со раката пред маската и таа автоматски ќе ја смени моменталната анимација на следната.

LED партиска маска за цело лице за мобилен

Карактеристики:

Плус 2074 RGB LED светла
Плус 75 вградена графика и 45 анимации
Плус Функција DIY - креирајте своја сопствена маска
Плус 4 режими
Плус Контрола на гестови
Плус Батерија на полнење
Плус Прилагодливи ремени

Спецификација:

Боја: Црна
Материјал: ABS + PVC + силикон
Полнење: преку USB-кабел тип-C, 5V/1A
Батерија: вградена литиумска батерија што се полни
Капацитет на батеријата: 2000 mAh
Траење на батеријата: до 8 часа
Време на полнење: до 5 часа
Димензии: 22x18x5 cm


Содржина на пакетот:

1x LED маска со позадинско осветлување
1x USB-кабел тип-C
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
Bojan

Bluetooth маска со LED маска за цело лице - програмабилна анимација (апликација за паметен телефон)

Добра комуникација, брза испорака, сè точно како што е опишано
Нема

Чиста десетка

Преведено од: sr