Трепкање на LED маска за Ноќта на вештерките - Purge (бело)

Код: 88-234
1 302 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Трепкање на LED маска за Ноќта на вештерките - Purge (бело) кое најдобро се истакнува во прославата, Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Трепкање на LED маска за Ноќта на вештерките - Чистење (бело) кое најдобро се истакнува во прославата, Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за вашите најблиски. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x 1,5V AA батерии не се вклучени)
Функција : постојано светло, брзо трепкање, бавно трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена