Маски за прочистување со LED - Црвено

Код: 88-210
1 302 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маските за чистење со LED за костими за Ноќта на вештерките, кои најдобро се истакнуваат во карневал, диско, клуб, забава или фестивал, се вистинската инвестиција за вас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маските за чистење со LED за костими за Ноќта на вештерките , кои најдобро се истакнуваат во карневал, диско, клуб, забава или фестивал, се вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за вашите најблиски. Маските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функции : сè уште сјае, брзо трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%