Светлечки LED врвки за чевли - бели

Код: 04-007
620 ден Цена без ДДВ: 516 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Светлечки LED врвки за чевли - бели. Најновиот гаџет за вас кој најдобро се истакнува во диско, клуб, забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечки LED врвки за чевли - бели. Најновиот гаџет за вас, кој најдобро се истакнува во дискотека, клуб, забава или фестивал, тој е вистинска инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските.

Ел. напојување: 1x CR 2032

Карактеристики: постојан   светло, брзо трепкање, средно брзо трепкање

Должина: 112 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

70%