Батерии CR 2032 Ansmann

Код: 03-008
62 ден Цена без ДДВ: 51 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Батерии за бравата на ременот

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Литиумска батерија со копче CR2032 бренд Ansmann напојува директно за полнење на ремените. Се карактеризира со висока издржливост и капацитет од 230 mAh.Спецификации:
Големина: CR2032
Тип: Литиумска батерија
Напон: 3 V
Дијаметар: 20 mm
Висина: 3,2 мм
Тежина: 3 g
Капацитет: 230 mAh
Пакување: 1 батерија

На еден појас треба да ставите 2 парчиња батерии CR 2032

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена