LED ракавици - црни

Код: 88-002
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Се продаваат LED ракавици за секој партиски манијак по поволна цена што можете да ги купите во нашата е-продавница. Ракавици за промена на бојата сребрена, црна или бела.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Овие специјални LED ракавици се погодни или за забава, диско, фестивали или за други настани. Секако може да се даде како посебен подарок. Бидете кул, набавете ги овие LED ракавици.

Секој прст од ракавицата може да свети во различни бои на RGB скала - црвена, сина, зелена . Можете исто така да ја контролирате ракавицата, за да го прилагодите побрзото или побавното трепкање или трајното светење - можете да изберете до 7 режими на трепкање. Ракавиците имаат универзална големина, погодни за сите големини (освен за многу големи раце), изработени се од памук и еластичен материјал за најудобно носење.

Се продаваат LED ракавици за секој партиски манијак по поволна цена што можете да ги купите во нашата е-продавница. Ракавици за промена на бојата сребрена, црна или бела.

лед ракавици црни

Спецификации на производот:

 • RGB бои: црвена, сина, зелена
 • 3 бои во секој прст: (црвена, сина, зелена)
 • 7 режими на трепкање: побрзо трепкање, побавно трепкање, трајно светење и друго
 • Ракавиците се видливи на растојание од 500 метри.
 • Напојување: литиумска батерија CR 2032
 • Нема кабли во ракавиците
 • Универзална големина, погодна за сите големини (освен за многу големи раце)
 • Изработено од памук и еластичен материјал за најудобно носење.

Забелешка: Ракавиците не се погодни за чистење во машина за перење, поради електронските компоненти. Не е погоден за деца под 10 години.

Цената важи за 1 пар/2 парчиња LED ракавици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%