GLUWY блескава машна - LED разнобојна

Код: 88-230
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

GLUWY блескава машна - LED разнобојна. Можете да изберете од најмногу 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

GLUWY блескава машна - LED разнобојна боја е најновиот гаџет во модниот свет на денешните млади луѓе. Со оваа блескава пеперутка сигурно ќе блескате на секоја забава, дискотека или фестивал. Затоа, ако сакате да бидете во центарот на вниманието и сакате да блескате , овој КУЛ светлечки лак е вистинскиот избор.

прозрачна машна LED повеќебојна

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

Gluwy Led Fashion

Машната може да блесне или да трепка со различна боја што можете да ја приспособите врз основа на вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување) . Машунката е опремена со USB приклучок преку кој можете да ја наполните машничката со вклучениот USB кабел, кој потоа може да се вклучи во приклучок, компјутер или лаптоп. Кога се полни, лакот трепка со црвена боја. Престанува да трепка кога е целосно наполнето. Траењето на батеријата е 3,5-5 часа .

За да го вклучите или промените режимот на осветлување, притиснете го копчето што се наоѓа зад лакот од предниот дел на USB конекторот за полнење. Кога копчето ќе се притисне подолго, светлото се гаси.

Достапни се до 11 режими на осветлување!

7 различни статични бои - Црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, бела
4 режими за промена на бојата:
бело трепка (трепка само во бело)
непречено префрлување на бои (боја на градиент проследено со бавно трепкање)
трепкање на бојата (постепено трепка во сите бои)
непречено и брзо префрлување на бои (градиентна боја проследена со брзо трепкање)

Содржина на пакетот:

1x LED машна
1x USB кабел за полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена