Капаче за LED екран што се програмира преку мобилен телефон - апликација во паметен телефон (iOS / Android)

Код: 88-255
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Капаче за LED екран со екран во боја што може да се програмира преку мобилен телефон - апликација во паметен телефон (iOS / Android) - прикажува текст или слики.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED капа за дисплеј со дисплеј во боја што се програмира преку мобилен телефон - апликација во паметен телефон (iOS / Android) - прикажува текст или слики (вградена батерија) со можност за креирање сопствени текстови или слики. Тоа е одличен додаток за облека со висока технологија. Кажете им збогум на секојдневните класични капа, благодарение на паметното капаче LED никогаш повеќе нема да ви биде досадно со мотивот или логото на капачето. LED капачето има зашиен дисплеј на кој можете да користите паметен телефон за прикажување различни слики или текст.

Покрај тоа, капачето поддржува и репродукција на GIF - кратки анимации. Се напојува со вградена батерија со капацитет од 700 mAh (полнење преку USB кабел) - батеријата е навистина паметно скриена во работ на капачето и визуелно не пречи при носењето. Капачето за LED апликации , кое најдобро се истакнува во диско, клуб, забава или фестивал, е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Единственото ограничување ќе биде вашата сопствена имагинација. Излезете од редот и создадете оригинална капа на која сите ќе ви позавидат.

Осветлете LED капа може да репродуцира различни слики, анимации или текстови - вие контролирате сè преку АПП во мобилниот телефон.

капа со LED дисплеј програмибилен паметен телефон мобилен телефон

Прикажаните теми можете да ги менувате преку мобилната апликација (достапна за Android и iOS). Има 16 оригинални анимации и 8 режими на прикажување. Дополнително, капачето ја поддржува и функцијата за креирање сопствени анимации, слики или текстови. Капачето со дисплејот е добро изработено без кабли и на прв поглед изгледа како класично капаче - што е предност во однос на сличните производи, кои, сепак, не нудат толку квалитетна изработка.

Технички спецификации:

Број на пиксели - 12x36
Димензии на капа - 26x17x13 xm
Напојување - вградена батерија од 700 mAh
Полнење - микро USB кабел
Издржливост по полнење - до прибл. 5 часа
Напон - 5V
Боја на екранот - RGB
Тежина - прибл. 123 гр

Содржина на пакетот:

1x капа
1x Кабел за напојување
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена