Бели LED чевли Патики - Апликација за промена на бојата преку вашиот телефон

Код: 88-176
6 758 ден 5 270 ден Цена без ДДВ: 4 391 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Бели LED чевли Патики - Апликација за промена на бојата преку апликација на мобилниот телефон од брендот GLUWY. Блескајте секогаш и секаде!

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Бели LED чевли Патики - Апликација за промена на бојата преку апликација на мобилниот телефон од брендот GLUWY. Блескајте секогаш и секаде! Овие нови патики можете едноставно да ги спарите преку Bluetooth со вашиот мобилен телефон и со помош на апликацијата (за Android или iOS) можете да ги менувате боите на режимите на осветлување или трепкање. Сè е многу едноставно. Патиките се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Со светлечки патики сигурно ќе блескате на секоја забава, дискотека или фестивал. Затоа, доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и сакате да блескате, овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор за вас. Машки и женски универзални блескави патики или LED чевли.

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

Контролата е преку мобилната апликација и нуди многу предности во споредба со традиционалните LED чевли контролирани преку копчето. Апликацијата ви овозможува рачно да менувате широк опсег на RGB бои или можете да менувате 11 претходно поставени бои на осветлувањето и 8 претходно поставени бои на трепкањето. Апликацијата исто така ви овозможува да ја пуштате вашата омилена музика преку патиките, а чевлите ќе трепкаат во ритамот на музиката, како еквилајзер.

Функцијата на Beat Detection им овозможува на патиките да станат чувствителни на звуците и да реагираат на звуци, што е идеално за забава, каде што вашите чевли ќе трепкаат во ритамот на музиката што го слушате.

Светлечки чевли преку мобилен телефон

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

Ѓонот за чевли на секоја LED чевел може да свети или трепка со различна боја, она што можете едноставно да го приспособите според вашата облека или расположение. Можете да изберете од најмногу 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок преку кој можете да ги полните вашите патики 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е до 10 часа.

Леден чевел што сјае со леплив џеб

Спецификации:

 • Безжична врска со вашиот телефон преку Bluetooth
 • Тип Т : патики со високи врвки - бели
 • Материјал на ѓонот за чевли: гума
 • Материјал за патики: синтетичка кожа
 • Напојување: вградена литиумска батерија
 • Полнење: USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: до 10 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

LED светлечки чизми патики бели

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (3)

97%