LED маица со програмабилен текст преку паметен телефон - GLUWY

Код: 01-102
5 270 ден Цена без ДДВ: 4 391 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED маичка ✅ со програмабилен текст преку паметен телефон - GLUWY со можност за програмирање на секаква порака за скролување, анимација или ефекти.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED маичка со програмабилен текст преку паметен телефон - GLUWY со можност за програмирање на која било порака за лизгање, анимација или ефекти . Единственото ограничување ќе биде вашата сопствена имагинација. Бидете различни и креирајте оригинална маичка за секојдневна употреба . Ви донесуваме револуционерна дигитална маичка со мали LED диоди, кои се поврзани со мобилна апликација која ви дава целосна контрола на маицата и од вас зависи каква порака ќе програмирате.

Станува збор за новитет што носи уникатен начин да се биде различен и во исто време да се привлече внимание, но главно да не се биде обичен. Маичката е дизајнирана да ги пробие границите на вашата дигитална креативност , за да можете да одите на улица секој ден во уникатна маичка . Погодни и за промотивни активности - ако вашиот бизнис сака да ја зголеми свесноста за брендот , нашите текстуални LED маици се одличен додаток на вашата маркетинг стратегија. Тие се ефективни маркетинг алатки за промоции и навистина се истакнуваат во толпата каде и да ги користите!

Програмабилна маица со LED пораки GLUWY е одлична маркетинг алатка за промовирање на вашите деловни активности.

Маица со LED блутут дисплејлед маица со програмабилен bluetooth текст

Само преземете мобилна апликација (поддршка за Android OS) на вашиот паметен телефон и забавата може да започне. По спарувањето на дигиталната маичка со вашиот паметен телефон преку Bluetooth, имате неколку функции за програмирање на маици. Можете да програмирате кој било текст , да нацртате слика , да изберете една од понудените анимации или да активирате музички еквилајзер кој ќе биде активен врз основа на снимање на звуци околу вашиот паметен телефон.

Напишете го текстот што треба да се прикаже или нацртајте ја вашата графика преку вашиот паметен телефон

Маица со програмабилен текст преку bluetoothтекстуална маица со блутут

Изберете ја вашата анимација или активирајте го еквилајзерот за музика

Маица со програмабилен текстЛед маица со програмабилен bluetooth

Маичката може да се полни со конвенционален микро USB конектор , така што нема да биде проблем да се полни во секое време и каде било. Производителот препорачува да ја наполните маицата околу 75 минути пред да ја користите. Уникатната дигитална маичка нуди и удобно носење , бидејќи е изработена од квалитетен 100% полиестер, што ја потврдува нејзината водоотпорност и затоа не ви претставува проблем да се навлажни.

LED GLUWY маици - нова димензија на маички со висока технологија наменета за сите луѓе кои имаат свој стил и сакаат да бидат различни.

леплива ледена мода

Карактеристики:

Плус Програмабилност - текст, анимации, цртежи, активен еквилајзер
Плус Контрола преку мобилна апликација
Плус Се полни со микро USB
Плус Удобно носење
Плус Водоотпорен

блутут програмибилни трикови својства

Спецификации:

Напојување: DC 5V
Димензии на LED панелот: 240 mm x 73 mm
Број на LED диоди: 210
Вградена Li-ion батерија: 500 mAh (трае 6-8 часа)
Број на редови: 7
LED боја: бела
Боја на маица: црна
Материјал на маица: 100% полиестер

маици за пораки со големина на маса

Најчесто поставувани прашања

КАКО РАБОТИ?

Тука се користи електролуминисцентна технологија. LED панелот е направен од тенок и високо флексибилен материјал. Тоа значи дека ако ја носите оваа кошула, го имате потполно истото чувство како кога носите класична полиестерска маичка. Мини контролната единица е достапна на дното на маичката, каде што можете лесно да го вклучувате и исклучувате текстуалниот LED панел. Кога е вклучен, блутутот автоматски ќе се активира и LED панелот ќе светне.

КАКО СЕ НАПОЧУВА ЛЕД ПАНЕЛОТ, И КОЛКУ ДОЛГО ЌЕ СВЕЌИ СВЕТЛИНАТА?

LED панелот се напојува со вградена батерија од 500 mAh и на едно полнење може да свети до шест часа. Полнењето е преку USB-портата кога е поврзан преку конвенционален адаптер од 5V или USB-кабел на вашиот компјутер.

КАКО МОЖАМ ДА ЈА ЧИСТАМ ЛЕД МАИЦАТА?

LED маичката може лесно да се чисти, но само со рака. Не треба да ги исклучувате електронските компоненти, тие се прилагодени за контакт со вода.

ДАЛИ ТЕКСТ ЛЕД ПАНЕЛОТ НА МАИЦАТА СЕ ВИДЛИВА НА ДНЕВНАТА СВЕТЛИНА?

Да! Текст панелот со LED на маичката е изработен од електролуминисцентен материјал со помош на високо-светли LED диоди. Тоа значи дека програмираниот текст е сè уште видлив на дневна светлина, а навечер впечатокот е уште поефикасен.

Пакетот содржи:

1x програмабилна LED маица
1x USB кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (8)

99%