Мулти инвертер за 8 влакна

Код: 02-032
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Мулти инвертер овозможува осветлување на една ел жица неколку секунди, а по исклучувањето ќе светне друго влакно и овој циклус ќе се повторува постојано.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мулти инвертер овозможува осветлување на една ел жица неколку секунди, а по исклучувањето ќе светне друго влакно и овој циклус ќе се повторува постојано. Мулти инвертер е идеален за разубавување на вашиот ентериер користејќи неонски влакна. Инверторот овозможува напојување на 8 светлечки жици, но нивната должина не смее да надминува 24 метри.

Вклучен е адаптерот за напојување со излезен напон 12V и 500 mA.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена