EL инвертер за 2x 1,5V AA батерии

Код: 02-013
434 ден Цена без ДДВ: 361 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

EL инвертер за 2x 1,5V AA батерии

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

EL инвертер за 2 x 1,5 V AA контролна кутија за батерии за партиски неонски ленти е дизајнирана за неонска лента со должина од 3 m. Може да се користи и за повеќе ленти, но вкупната должина на лентите не треба да надминува 3 m. Употребата на повеќе ленти е неопходна за купување на сплитер - терминал за поврзување на повеќе ленти.

* Ќе свети/трепка околу 4 часа (2xAA батерии 1,5V не се вклучени)
* Режими: стабилни светла, брзо трепкање, бавно трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%