ЛЕД врвки за чевли - портокалова

Код: 04-003
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED врвки за чевли - портокалова - најновите измени за вас, можете да ги купите во нашата онлајн продавница по добра цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED врвки за чевли - портокалова - најновите измени за вас , можете да ги купите во нашата онлајн продавница по добра цена .

* погодна за сите видови обувки , вклучувајќи патики за трчање , чизми и лизгалки .
* одлично за забави , диско и секаков вид ноќна забава !
* може да се користи како ѓердани , алки .
* идеален за мажи и жени
* со стандардните батериски врвки ќе траат да светат / трепкаат околу 70 часа . ( Вклучена е батерија )
* Функции : трајна светлина, брзо трепкање , бавно трепкање
* Големина : 800 x 2,8 mm

ЛЕД врвки за чевли

Цената на ЛЕД врвките е за 1 пар (значи 2 парчиња од врвки)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена