Сјајни очила начин Ферер стил - Црвена

Код: 27-011
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Shining Glasses Way Ferrer стилот кој најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Shining Glasses Way Ferrer стилот кој најдобро се истакнува во дискотека, во клуб, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го привлечете вниманието и особено да бидете кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Можете да купите наочари онлајн во нашата е-продавница.

Стакло: темно
Ел. моќност: контролна кутија (2 x AA батерија не е вклучена)
Функција: континуирано светло, брзо трепкањецрвени очила за сонце

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

90%