Geek маица со електронски тапани

Код: 01-092
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Geek маица со електронски тапани, ви овозможува да бидете вистински тапанар каде и да сте. Само носете ја оваа неверојатна маица.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Geek маица со електронски тапани, ви овозможува да бидете вистински тапанар каде и да сте. Само носете ја оваа неверојатна маица. Може да ги свири сите тапани и има прилагодливо ниво на јачина на звук и многу други опции.

Само допрете ги градите и создадете сопствено соло на тапани од 7 различни тапани . Притиснете го акордот на оваа маичка и таа почнува да свири со помош на вградениот звучник. Оваа кошула е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да го задржите вниманието и главно да бидете кул. Можете да го купите во нашата е-продавница по одлична цена. Погоден како посебен подарок не само за музички ентузијасти.

кошула со електронски тапани

Спецификации за кошули:

  • Направено од 100% памук, висококвалитетно и доаѓа само во црна боја.
  • Може да ги свири сите акорди
  • Содржи мини пакет и контролна единица, кои можете едноставно да ги закачите на вашиот ремен
  • Сите електронски компоненти лесно се отстрануваат - за да можете да ја перете кошулата
  • Прилагодливо ниво на јачина на звук
  • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена