Сплитер - дистрибутер за повеќе ленти

Код: 02-015
310 ден Цена без ДДВ: 259 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сплитер - дистрибутер за повеќе ленти

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сплитер - дистрибутер - преку сплитер може да се поврзе со 3 партиски неонски ленти на еден EL инвертер.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена