Врвки за забави ЛЕД - црвени

Код: 04-012
620 ден Цена без ДДВ: 516 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Врвки за забави ЛЕД - црвени. Најновиот гаџет за вас, кој најдобро се истакнува во дискотека, клуб, забава или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Забавни врвки за чевли LED - црвено. Најновиот гаџет за вас, кој најдобро се истакнува во дискотека, клуб, забава или фестивал, тој е вистинска инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските.

Ел. напојување: 1x CR 2032

Карактеристики: постојан   светло, брзо трепкање, средно брзо трепкање

Должина: 112 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена