Минијатурна камера - USB 16GB

Код: 17-049
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Минијатурна камера - USB 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница. Дали сте фотограф? Овој USB е одличен избор на стилски USB.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Минијатурна камера - USB 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница. Дали сте фотограф? Овој USB е одличен избор на стилски USB. Овој извонреден висококвалитетен модел е минијатурен црн пијано, со флеш диск од 16 GB . Можете да го носите USB-клучот со себе како приврзок и да го користите доколку е потребно за да ги зачувате и префрлите вашите датотеки . Во нашата е-продавница можете да најдете разни хумористични, смешни и квалитетни USB клучеви по одлични цени.

• Капацитет: 16 GB
• Материјал: Силикон

Спецификации:

Капацитет на USB клуч: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB клуч
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена