Пакување подароци за USB флеш драјвови

Код: 17-011
186 ден Цена без ДДВ: 155 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Подарок пакување за USB клучеви или USB флеш драјвови, погодна за подарок кутија за вашите купени USB клучеви во форма на накит.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Подарок пакување за USB клучеви или USB флеш драјвови, погодна за подарок кутија за вашите купени USB клучеви во форма на накит.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена