LED осветлување чевли LED - преку мобилен контролиран

Код: 88-163
6 138 ден 4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED осветлување чевли LED преку мобилен контролиран од брендовите GLUWY. Унисекс светлечки чевли за мажи и за жени.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED осветлување чевли LED преку мобилен контролирани од брендовите GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Овие нови патики можете едноставно да ги спарите преку Bluetooth со вашиот мобилен телефон и со помош на апликацијата (за Android или iOS) можете да ги менувате боите на режимите на осветлување или трепкање. Сè е многу едноставно. Патиките се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Со светлечки патики сигурно ќе блескате на секоја забава, дискотека или фестивал. Затоа, доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и сакате да блескате, овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор за вас. Машки и женски универзални блескави патики или LED чевли.

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

Контролата е преку мобилната апликација и нуди многу предности во споредба со традиционалните LED чевли контролирани преку копчето. Апликацијата ви овозможува рачно да менувате широк опсег на RGB бои или можете да менувате 11 претходно поставени бои на осветлувањето и 8 претходно поставени бои на трепкањето. Апликацијата исто така ви овозможува да ја пуштате вашата омилена музика преку патиките, а чевлите ќе трепкаат во ритамот на музиката, како еквилајзер.

Функцијата на Beat Detection им овозможува на патиките да станат чувствителни на звуците и да реагираат на звуци, што е идеално за забава, каде што вашите чевли ќе трепкаат во ритамот на музиката што го слушате.

Светлечки чевли преку мобилен телефон

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

Ѓонот на секој ЛЕД чевел може да свети или да трепка во различна боја, која можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

Чизми со LED осветлување

Спецификации:

 • Тип Т : чевли со врвки контролирани со Bluetooth
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на патики: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (6)

100%
100%
Melissa Nardelli

LED осветлување чевли LED - преку мобилен контролиран

Ги сакам тие светлини.
Преведено од: en
100%
Eliška

LED осветлување чевли LED - преку мобилен контролиран

Прекрасно сјае.
Многу различни стилови.
Апликацијата е едноставна.
Тие се само на ногата.

Неверојатни чевли. Јас сум многу среќен со нив. Веќе со нетрпение очекувам да одам меѓу луѓето со нив.

Преведено од: cs