Стампер за месо - печат за скара за стек со 55 букви - Пегла за брендирање

Код: 11-540
1 364 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Стампер за месо - печат за скара за стек со 55 букви - Пегла за брендирање. Со маркерот за скара (печат), секогаш ќе го препознаете „вашиот“ стек благодарение на потписот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Стампер за месо - печат за скара за стек со 55 букви - Пегла за брендирање. Со маркерот за скара (печат), секогаш ќе го препознаете „вашиот“ стек благодарение на потписот. Повеќе нема да мора да се расправате за тоа кое парче месо ви припаѓа. Сега можете да го ставите вашето име на стекот! Тоа е неверојатно одличен подарок за секој љубител на скара и месо. Искористете ја вашата имагинација и создадете сопствен бренд за стек.

Стампер за бифтек - штампер за печење месо на скара

Стампер за стек — штампер за печење месо

Ќе бидете во центарот на вниманието

Ако земете маркер за BBQ на забава на скара, гарантирано ќе бидете во центарот на вниманието. Вие само треба да бидете правилно вооружени. Го загревате маркерот за железо и го ставате на месото на местото каде што сакате да го запалите вашиот потпис на стекот.

Маркер за стек од скара - печат за месо

Слободно означете го целото име

Плински пламеник е идеален за греење, но доволен е и оган на кој печете. Пакетот содржи до 55 букви со целата азбука, секоја од нив е вклучена 1-4 пати. Ако ги запалите буквите, не оставајте го маркерот на месото предолго, не може предолго да биде во директен контакт со висока температура.

Пегла за брендирање на BBQ

Спецификација:

  • Простор за 2 реда и до 9 букви по ред
  • Не е погоден за машина за миење садови
  • Должина: 41,5 см
  • Нето тежина: 219 грама

Содржина на пакетот:

1x печат за скара

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена