Слон перница - Џиновско кадифено перниче за деца во форма на слон со 60 см

Код: 11-537
2 418 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Слон перница - Џиновско кадифено перниче за деца во облик на слон со 60 cm​ - уникатна кадифена перница е пријатен и мек придружник за сите деца.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Слон перница - Џиновско кадифено перниче за деца во форма на слон со 60 см​ - уникатна кадифена перница е пријатен и мек придружник за сите деца. Слонот е одличен придружник пред спиење за децата. Големата перница во форма на слон има бели заби и кадифен багажник. Тој особено сака да се гушка кога на вашето бебе му треба сигурен пријател и удобност.

Слон плишана перница - Слон перниче

Плишана перница од слон -  Перница за слон

Одлично парче за детска соба

Перницата за деца во форма на слон е одличен додаток во детската соба. Тоа ќе биде најдобриот пријател на вашето дете и совршено ќе ја замени секоја друга перница. Пријатен и мек материјал ќе обезбеди врвна удобност за вашите малечки. Тоа секако ќе биде одличен подарок за дете на детска забава.

кадифен перница за деца слон

Спецификација:

  • Рачно миење само
  • Материјал: полиестер
  • Димензии: 60 x 20 x 40 cm
  • Тежина: 765 грама


Содржина на пакетот:
1x кадифен слон перница за деца

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена