Загреана срцева перница - грејна перница од кадифен

Код: 11-397
2 170 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Загреана срцева перница - грејна перница од кадифен​ перница за загревање за долниот дел на грбот, болки во грбот, грчеви во стомакот итн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Загреана срцева перница - грејна перница од кадифен​ перница за загревање за долниот дел на грбот, болки во грбот, грчеви во стомакот итн . од 45 минути. Перницата за загревање е одличен подарок, особено за студените денови. Перницата не само што се загрева, туку и мириса пријатно, бидејќи е исполнета со ленено семе и лаванда.

Загреаната перница има релаксирачки и олеснувачки ефект. Пријатна алатка која ќе ви помогне да се ослободите од стресот и да се опуштите. Тоа особено го ценат жените, кога треба да се справат со непријатните денови за време на менструацијата, грејната перница го загрева стомакот и ја ублажува болката. Загреаната перница е погодна и за загревање ладни раце или ќе помогне да се обезбеди пријатна топлина и удобност дома и за време на патувањето.

Грејна перница во форма на срце - термотерапија која има релаксирачки и олеснувачки ефект.

загреана перница

Грејната перница е создадена и развиена во соработка со физиотерапевти за да се обезбеди термотерапија. Загреаното место ги протега капиларите насекаде на телото, што стимулира зголемен проток на крв, регенерација, циркулација и оксигенација за да се ублажат болката и вкочанетоста. Опуштете се и поддржете го вашето уморно тело со нашата грејна перница, која исто така ги загрева цервикалниот 'рбет и вратот.

загреана термо перница срце

Својства

Плус Ставете во микробранова печка од 800 W 2 минути
Плус Ве одржува топло ± 45 минути
Плус Изработен од многу мек кадифен материјал
Плус Полнети со ленено семе и лаванда
Плус Не е погоден за машина за перење

Карактеристики:

Димензии: 26 x 20 x 3 cm
Тежина: 665 грама

Содржина на пакетот:

1x загреана перница СРЦЕ
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена