Ќебе со ракави - Snuggie ТВ руно ќебе со ракав - XXL Deluxe

Код: 11-518
1 984 ден 1 674 ден Цена без ДДВ: 1 395 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ќебе со ракави - Snuggie TV руно ќебе со ракав - XXL Deluxe​. Топлото ќебе на телевизорот се издвојува со својот меки, топол и мек материјал од руно.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ќебе со ракави - Snuggie TV руно ќебе со ракав - XXL Deluxe​. Топлото ќебе на телевизорот се издвојува со својот меки, топол и мек материјал од руно. Преголеми ракави и практичен рачен џеб се дел од ќебето. Ќебето е идеално за загревање во студените денови на каучот. Ако одлучите да го подарите ќебето, тоа ќе биде оригинален и практичен подарок за пријателите или семејството.

Snuggie ТВ руно ќебе со ракави, предимензионирано

тесно телевизор од руно ќебе со ракави, предимензионирано

Уникатно преголемо крзно ќебе од руно со ракави

Доколку сакате да се опуштите пред телевизор или со добра книга, ќебето со ракави е вистинскиот избор за вас. Топлото ќебе делукс е идеално за оние кои сакаат да ги загреат сите делови од телото. Рацете се уште се скриени благодарение на ракавите, кои обезбедуваат слободно движење на рацете без потреба од соблекување. Ќебето вклучува и џеб, на пример за далечински управувач на ТВ, за да не мора да се движите кога менувате програми.

ќебе со качулка со ракави


Спецификација:

  • Доаѓа во практичниот рачен џеб
  • Погоден за сите возрасни групи
  • Погоден за перење во машина за перење
  • Достапен во следните бои: кафеава и црвена
  • Материјал: 100% полиестер
  • Димензии на производот: 215 x 150 cm
  • Тежина: 1013 грама


Содржина на пакетот:
1x луксузно ќебе
1x практичен рачен џеб

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

98%
100%
Samne

Супер👍

Навистина убаво и големо ќебе. Убав со ракави и џеб напред.
Брза испорака 5 ѕвезди од тука
Преведено од: da