Валентин срце XXL подарок за жени - Балон од фолија 140 см

Код: 11-652
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Валентин срце XXL подарок за жени - Балон од фолија 140 cm - подарок за неа, сопругата, момчето, девојката, жените - совршени подароци не само за Денот на вљубените.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Валентин срце XXL подарок за жени - Балон од фолија 140 см - подарок за неа, сопруга, дечко, девојка, жени - совршени подароци не само за Денот на вљубените. Уникатен начин да ја покажете вашата љубов во монументален стил. Ова срце не е само обичен балон - тоа е симбол на вистинска љубов . Со својата класична форма на срце и впечатлива мат црвена завршница, ќе биде вистинско центар на внимание. Неговата импресивна големина од 140 cm по надувување гарантира дека вашиот романтичен момент ќе биде навистина незаборавен и единствен.

Срцето на вљубените XXL - подарок за паметење

срце XXL за вљубените - подарок за паметење

Воодушевете го партнерот со спектакуларно изненадување

Направете го вашиот Ден на вљубените извонреден со XXL Foil Heart . Овој уникатен романтичен подарок е направен од висококвалитетна фолија, која му дава елеганција и издржливост. Неговите димензии од 40 x 80 x 140 cm го прават овој балон совршен придружник за романтични прослави, забави или како декорација што ќе ја трансформира секоја соба во место полно со љубов и нежност. Бидете креативни и дозволете ова џиновско срце да го осветли вашиот посебен ден.

xxl срце Валентин подарок за жена, дечко, девојка

Валентин изненадување

Без разлика дали планирате вечер полна со романса или сакате да го изненадите партнерот со неочекуван гест, XXL Heart од фолија е идеален начин да ги изразите вашите чувства. Можете да го користите овој балон за вљубените како главна атракција на украсот за Валентин или како привлечен додаток на вашата прослава на љубовта. Нејзината живописна црвена боја и сјајна текстура додаваат сјај во секој момент, оставајќи траен впечаток на романса и страст.

Спецификација:

  • Уникатен романтичен подарок
  • Материјал: Фолија
  • Димензии на производот: 40 x 80 x 140 cm

Содржина на пакетот:

1x Валентин Срце XXL од Фолија 140 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена