ЛЕД рејв маска за забава чувствителна на звук - Scorpion

Код: 88-226
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED рејв маска за забави чувствителна на звук - Scorpion, која можете да ја користите за забава, Ноќ на вештерките, карневал, диско, ноќен клуб или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED рејв маска за забави чувствителен на звук - Scorpion, која можете да ја користите за забава, Ноќ на вештерките, карневал, диско, ноќен клуб или фестивал, таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете единствени и особено кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка, во зависност од тоа како се репродуцира музиката (или кој било звук освен говор, без разлика дали е или не). Rave Electro LED маски на кои ќе им позавидат на сите.

маска од рејв предводена од скорпија

Ел инвертерот се наоѓа на внатрешната страна на маската. Можете да купите Rave маски онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : трепка со звук (музика, говор итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена