LED екранот на лента за чевли свети - ЦРВЕНО

Код: 88-260
1 488 ден Цена без ДДВ: 1 240 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Се осветлува дисплејот со ленти за чевли со LED - ЦРВЕНО - 11 светлосни обрасци и текстови + батерија на полнење 180 mAh + водоотпорен дизајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се осветлува екранот со ленти за чевли со ЛЕД - ЦРВЕНО - 11 светлосни обрасци и текстови + батерија на полнење 180 mAh + водоотпорен дизајн. Можете лесно да го прикачите овој стилски дисплеј на вашите чевли или патики. Ниската тежина и водоотпорноста гарантираат беспрекорна употреба во секој спорт. Вечерното трчање или возење велосипед ќе станат побезбедни благодарение на светлиот екран на чевелот . Нараквицата има вградена батерија на полнење со капацитет од 180 mAh и времетраење до 8 часа работа. Батеријата се полни со микро USB кабел. Осветлениот дисплеј за чевли е водоотпорен и лесен - само 47 грама. Може да се префрлате помеѓу 11 светлосни обрасци и текстови со копчето.

чевли лента LED свети

Светлечката нараквица за чевли е идеална за вечерно трчање и возење велосипед

светлосен приказ на чевелот

Стилски дисплеј за чевли - кул гаџет за забава за танцување

партиски трчање

Лесно можете да го прикачите осветлениот LED дисплеј на кој било чевел

светилка за чевли - LED дисплеј

Спецификација:

Боја на нараквица: црна
Материјал: пластика
Боја на LED дисплеј: црвена
Батерија: вградена, се полни со капацитет од 180 mAh
Полнење: микро USB кабел
Траење на батеријата: 8 часа
Отпорност на вода: да
Димензии: 85x60x24 mm
Тежина: 47 g


Содржина на пакетот:

1x LED нараквица за чевли
1x Micro USB кабел
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена