LED балони - блескави балони за осветлување - Сет од 5 парчиња

Код: 88-243
930 ден 496 ден Цена без ДДВ: 414 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED балони - светлечки балони за прослави - забави, свадби, родендени итн. не само за деца - Сет од 5 парчиња.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED балони - светлечки балони за прослави - забава, свадба, роденден и сл не само за деца - Сет од 5 парчиња. Нашите балони се неверојатен украс за секоја забава, прослава или скара и други пригоди. Прекрасните осветлени балони ќе го осветлат просторот со шарени бои и ќе ја создадат вистинската атмосфера. Тие се одличен додаток и украс дури и на свадби каде во сенка на ноќта изгледаат фасцинантно и предизвикуваат морници кај сите вклучени. Исто така, можно е да ги надувате со хелиум и да ги ослободите на темно небо како безбедна алтернатива на светлите лампиони. За да го осветлите балонот , извлечете хартиена брава од балонот - тогаш балонот може да се надува со воздух или хелиум.

Роденденски балони со светлина - осветлете го светот околу вас со прекрасни блескави балони за забава

Спецификации:
Број на балони - 5 ЕЕЗ
Бои на балони - зелена, бела, сина, жолта, црвена
Содржина на пакетот:
5x балон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена