Неокубни анти-стрес магнетни топки - обоени 5мм

Код: 21-011
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Неокубни анти-стрес магнетни топки - 5mm обоени, се состои од 216 топчиња (со дијаметар 5mm) изработени од NdFeB материјал (Неодимиум).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Неокуб анти-стрес магнетни топки - 5mm во боја, се состои од 216 монистра (со дијаметар 5mm) изработени од NdFeB материјал (Неодимиум) во различни комбинации на бои. Создадете различни 2D и 3D форми , ѕвезди, орнаменти, геометриски форми, нараквица или ѓердан од топчиња во многу комбинации. Тоа зависи само од вашата имагинација и креативност. Погодни се за развој на моторички вештини за сите возрасти, без разлика на полот. Едноставно ќе се заљубите во овие Buckey Ball Neo коцкасти топчиња од 216 парчиња . Можете да купите магнетни топчиња против стрес на продажба директно кај нас.

Магнетни топки не само за деца - идеален подарок за вас или вашите најблиски

Анти-стрес магнетни топки

Цврстиот материјал што се користи за производство на топчињата гарантира нивната издржливост и долг животен век . Сетот топчиња е спакуван во естетска, тркалезна метална кутија со отстранлив капак, што исто така ќе биде убав додаток или декорација во вашиот стан. Кутијата служи и како заштитна обвивка направена од мека пена. Кутијата со магнетни топчиња можете да ја понесете со вас кај вашите пријатели, на патување или каде и да посакате. И уште една интересна работа на крајот, 1 топка лесно ги крева преостанатите 215 топки.

NeoCube топки:

Тие ја поддржуваат креативноста и просторната имагинација
Тие ослободуваат напнатост и стрес
Погоден за моменти на релаксација
Ја подобруваат концентрацијата
Тие ја практикуваат мобилноста и умешноста на прстите
Откријте го магнетизмот и експериментирајте со топки

Пакетот содржи: 216 парчиња топчиња од нов NdFeB материјал
Дијаметар на топката: 5 mm
Боја: 6 - обоена

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (5)

100%
100%
أم سمر

среќен

Многу прекрасен производ
Преведено од: ar