Магнетни топки - 5мм сребро

Код: 21-001
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Се продаваат нови магнетни топки - Неокуба од NdFeB материјал (Неодимиум) во разни бои по поволна цена можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Магнетни топки - 5 mm сребро - новите NeoCube магнетни топки содржат 216 топчиња (просечно 5 mm) од материјал NdFeB (неодимиум) во различни комбинации на бои. Уште подобра приспособливост на топките, повеќе можности за креативност и имагинација. Тие се погодни за развој на моторни вештини од сите возрасни категории, без разлика на полот. Едноставно ќе се заљубите во овие Баки топки. Совршен подарок за вашите или вашите најблиски.

Пакетот вклучува: 216 парчиња нови топчиња од NdFeB материјал
Просек на топки: 5 mm
Боја: Сребрена

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена